skontaktuj się z nami

Ubezpieczenia turystyczne

Zadbaj o urlop bez nieprzewidzianych zdarzeń losowych

Jeżeli planujesz wyjazd turystyczny i nie tylko, zachęcamy do wykupienia odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej. Nieszczęśliwy wypadek, czy też problemy zdrowotne – szczególnie poza granicami kraju, mogą nieść za sobą poważne konsekwencje finansowe. Bez właściwego ubezpieczenia, koszty związane z pobytem w szpitalu, czy też udzieloną przez lekarza pomocą będziesz musieli uregulować na własną rękę.
Korzystając z naszej pomocy, możesz z łatwością i za rozsądną cenę uniknąć takich problemów. Nasza agencja ubezpieczeniowa pomoże dobrać właściwe ubezpieczenie dostosowane do specyfiki każdego wyjazdu.

Oferujemy między innymi możliwość wykupienia polisy ubezpieczeniowej:

• NNW – zabezpieczającej przed następstwami nieszczęśliwych wypadków podczas wyjazdu turystycznego,
• OC w życiu prywatnym – gwarantującej pomoc w przypadku wyrządzenia szkody na rzecz osób trzecich – np. uszkodzenia mienia,
• dla bagażu podróżnego – gwarantującej wypłaty świadczenia w przypadku uszkodzenia bagażu, lub jego utraty w wyniku kradzieży, pomyłki na lotnisku, etc.,
• dla sprzętu sportowego – akcesoriów takich, jak narty, deska snowboardowa, sprzęt do nurkowania i wiele więcej.

Z uwagi na naszą lokalizację, oferta agencji skierowana jest do osób z okolic Międzylesia, które interesuje ubezpieczenie turystyczne. Dodatkowo nasze drugie biuro zapewni pomoc osobom z Otwocka, chcącym wykupić ubezpieczenie turystyczne, a także klientom warszawskiego osiedla Wawer, których interesuje niedrogie, a zarazem kompleksowe ubezpieczenie turystyczne.
Gwarantujemy kompleksową pomoc przy doborze polisy, zawsze troszcząc się o jak najkorzystniejsze stawki oraz profesjonalną i przyjazną obsługę.

Po bliższe informacje zapraszamy do jednego z naszych biur. Z przyjemnością udzielimy bliższych informacji o polisach i pomożemy znaleźć opcję najlepiej odpowiadającą oczekiwaniom klientów indywidualnych, całych grup wyjazdowych, czy rodzin.