skontaktuj się z nami

Ubezpieczenie AC – auto-casco

Solidne ubezpieczenie AC to podstawa ochrony auta. Nie warto ryzykować utraty swojego pojazdu ani narażać się na często wysokie koszty napraw w przypadku stłuczki lub innej szkody komunikacyjnej. Nasza oferta obejmuje atrakcyjne polisy od najlepszych towarzystw ubezpieczeniowych. Z przyjemnością pomożemy Państwu wybrać odpowiedni pakiet na korzystnych warunkach finansowych.

CO OBEJMUJE UBEZPIECZENIE AC?

Auto-casco to dobrowolne ubezpieczenie stanowiące finansową rekompensatę w przypadku uszkodzeń pojazdu mechanicznego i jego wyposażenia powstałych z własnej winy, a także wówczas, gdy nie można ustalić sprawcy szkody. AC obejmuje swoim zakresem również odpowiedzialność za zdarzenia losowe (np. upadek drzewa na pojazd, zderzenie ze zwierzęciem) i kradzież.

Przedmiotem ubezpieczenia AC mogą być: pojazdy samochodowe, motocykle, ciągniki rolnicze, motorowery i przyczepy. Polisa zawierana jest na okres 12 miesięcy i nie podlega automatycznemu wznowieniu.

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ ZAWIERAJĄC POLISĘ AC?

Zawierając polisę AC, należy przemyśleć takie kwestie, jak:

  • prawidłowa wartość rynkowa pojazdu,
  • wybór wariantu likwidacji szkody w serwisie lub na kosztorys,
  • zniesienie amortyzacji części w pojazdach,
  • zniesienie udziału własnego w szkodzie,
  • zniesienie redukcji sumy ubezpieczenia – opcja ta gwarantuje, że po wypłacie odszkodowania suma ubezpieczenia pojazdu nie będzie pomniejszana o wartość wypłacanego odszkodowania,

  • wykupienie opcji „szkody drobnej” lub ochrony zniżek po szkodzie.

Chociaż polisa auto-casco pojazdu nie jest obowiązkowa, zachęcamy wszystkich właścicieli aut do jej wykupienia. Tylko AC zapewni rekompensatę strat poniesionych w wyniku kradzieży pojazdu, wypadku samochodowego z własnej winy, a także, gdy dojdzie do awarii pojazdów. Towarzystwa ubezpieczeniowe gwarantują bardzo szeroki wybór pakietów AC, co pozwala każdemu Klientowi – bez względu na oczekiwania, preferencje i możliwości finansowe – znaleźć zakres ochrony odpowiadający jego indywidualnym potrzebom.

Odpowiednie ubezpieczenie AC dla każdego kierowcy

Korzystając ze współpracy z naszą agencją, stawiają Państwo na wieloletnie doświadczenie w branży, a także bogatą wiedzę merytoryczną i praktyczną. Pomożemy dobrać właściwe ubezpieczenie AC każdemu, zapewniając kompleksową analizę potrzeb oraz porównanie ze sobą ofert wielu towarzystw ubezpieczeniowych – współpracujemy aż z 20 najlepszymi, co zapewnia naszym Klientom łatwy dostęp do wszystkich najbardziej atrakcyjnych ofert w tym zakresie.

Wybierając współpracę z nami, uzyskają Państwo kompleksową pomoc przy doborze zakresu ochrony AC – bez względu na to, czy oczekiwania dotyczą jedynie podstawowego wsparcia w razie kolizji drogowej i jej konsekwencji, czy też opcji „all inclusive”, obejmującej m.in. usługi assistance na drogach Polski i zagranicy, dostęp do auta zastępczego i wiele innych opcji wsparcia.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej oferty zapraszamy do kontaktu telefonicznego, elektronicznego lub też wizyty w jednym z naszych biur – usytuowanych w Otwocku oraz Warszawie-Międzylesiu. Zakres naszej działalności obejmuje niemal całe województwo mazowieckie – serdecznie zapraszamy do współpracy.