skontaktuj się z nami

Ubezpieczenia na życie i zdrowotne

Życie oraz zdrowie są dwiema najważniejszymi wartościami dla każdego z nas. Dlatego też, warto zapewnić sobie odpowiednią ochronę ubezpieczeniową – tak na wypadek choroby, jak i śmierci bliskiej osoby. Odpowiednio dobrane polisy mogą stać się dobrą inwestycją na przyszłość. Ubezpieczeniami na życie oraz zdrowotnymi zajmujemy się od wielu lat, a naszym Klientom zapewniamy dostęp do najlepszych polis od sprawdzonych i cenionych przez ekspertów towarzystw ubezpieczeniowych.

Wszystkim osobom z okolic Międzylesia, chcącym wykupić ubezpieczenie na życie, oferujemy kompleksową pomoc przy doborze właściwej polisy – zarówno ochronnej, ochronno-inwestycyjnej, jak i inwestycyjnej. Służymy pomocą, jeśli chodzi o wyjaśnienie wszelkich niuansów związanych z zaletami i wadami poszczególnych produktów. Pomagamy dobrać ubezpieczenie, które będzie rozsądne cenowo, a przy tym zapewni właściwy zakres ochrony. Do współpracy zapraszamy również osoby z Otwocka, które interesuje ubezpieczenie na życie – również w tej miejscowości posiadamy biuro terenowe, otwarte w dogodnych godzinach. Wsparcie zapewniamy także Klientom z warszawskiego osiedla Wawer, którzy chcą kupić dobre ubezpieczenie na życie zamieszkującym oraz mieszkańcom całego województwa mazowieckiego.
Poza ubezpieczeniami na życie, zapewniamy dostęp do ubezpieczeń typu NNW – od następstw nieszczęśliwych wypadków, które zapewniają możliwość otrzymania świadczenia, jeśli osoba ubezpieczona dozna obrażeń lub umrze w konsekwencji wypadku np. komunikacyjnego i wielu innych.

Wszystkim zainteresowanym kompleksową opieką medyczną oferujemy ubezpieczenia zdrowotne w Otwocku. Gwarantujemy szeroki wybór pakietów medycznych, dających dostęp do prywatnej opieki lekarskiej: wizyt u specjalistów, kompleksowych badań diagnostycznych w komercyjnych placówkach i więcej. Nasi doradcy z chęcią pomogą dopasować właściwą polisę zdrowotną – tak dla Klientów indywidualnych, jak i dla całych rodzin, czy też Klientów biznesowych.

UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE

Jeśli chcą Państwo zapewnić sobie i swoim najbliższym spokojną przyszłość, niewątpliwie doskonałym pomysłem będzie zawarcie ubezpieczenia życiowego. Doradzimy Państwu optymalny zakres ubezpieczenia, dzięki któremu ochronicie swoją rodzinę.


Jaki zakres ma ubezpieczenie na życie?

Ubezpieczenie na życie stanowi gwarancję wypłaty odszkodowania dla osób uposażonych, w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej. Stanowi to zabezpieczenie dla rodziny, gdyby zabrakło tzw. „żywiciela rodziny”. Ale co jeśli posiadamy kredyt do spłacenia, a wskutek nieszczęśliwego wypadku, utracimy zdolność do pracy? Nikt nie chce obarczać swoich najbliższych kłopotami finansowymi. Dlatego też swoją polisę ubezpieczenia na życie można rozszerzyć o ryzyko utraty pracy, ciężkiego zachorowania lub trwałej niezdolności do pracy.


UBEZPIECZENIE NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW

Inną formą ochrony swojej osoby może być zawarcie ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków. Ubezpieczenie to gwarantuje odszkodowanie w przypadku wystąpienia trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci ubezpieczonego.
Ubezpieczenia NNW zawierane są zarówno dla osób indywidualnych, jak i grupowo np. w zakładach pracy. Często rozszerza się zakres o ryzyko związane z wykonywaniem poszczególnych zawodów, a także należy pamiętać o rozszerzeniu o ryzyko nagłego wystąpienia zawału serca lub udaru mózgu.
Dodatkowe świadczenia możliwe do dokupienia to:
zwrot kosztów leczenia,
wypłata dziennego świadczenia szpitalnego,
zasiłek dzienny z tytułu niezdolności do pracy,
zwrot kosztów rehabilitacji.


UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE

Ubezpieczenie zdrowotne pozwoli Państwu uzyskać dostęp do wszystkich lekarzy specjalistów bez czekania w kolejce wyznaczonej przez NFZ. Jeśli zdrowie jest dla Państwa priorytetem, nie ma wątpliwości, że potrzebujecie ubezpieczenia zdrowotnego. Nasz zespół chętnie przedstawi Państwu ofertę ubezpieczenia oraz wyszczególni listę najbliższych placówek medycznych, z których usług będzie można śmiało skorzystać.

Jakie możliwości daje ubezpieczenie zdrowotne?
Ubezpieczona osoba, płacąca niewielką składkę miesięczną, otrzymuje od towarzystwa ubezpieczeniowego kartę z numerem klienta. Jeśli chce skorzystać z usług medycznych, wykonać badania czy też skonsultować się z lekarzem specjalistą, dzwoni na infolinię, gdzie otrzymuje termin wizyty. W placówce medycznej, będącej partnerem towarzystwa ubezpieczeniowego, okazuje się jedynie kartą klienta, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów .