skontaktuj się z nami

Ubezpieczenia dla firm

Prowadzenie działalności gospodarczej w każdej branży nierozerwalnie wiąże się z ryzykiem. Często są to zagrożenia, na które przedsiębiorca nie ma wpływu. Wypadki, zdarzenia losowe, nieuczciwi kontrahenci czy inne nieprzewidziane sytuacje mogą zaś odbić się negatywnie na płynności finansowej i kondycji firmy. Stąd potrzeba posiadania odpowiedniej polisy. Nasza oferta obejmuje różnorodne ubezpieczenia dla firm – począwszy od pakietów finansowych, aż po grupowe polisy dla pracowników. Szeroka oferta i rzetelne doradztwo pozwolą Państwu w wyborze ubezpieczenia, które najlepiej zabezpieczy interesy Waszej działalności.

Kompleksowe ubezpieczenia dla firm – szeroki wybór polis i pakietów

Współpracujemy ze wszystkimi najpopularniejszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Z tego powodu dysponujemy szeroką ofertą polis dla biznesu. Doświadczenie i wiedza naszych agentów pozwala im precyzyjnie dostosować proponowany pakiet do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Przedsiębiorcom proponujemy m.in.:

• ubezpieczenia finansowe,
• ubezpieczenie OC przewoźnika drogowego i mienia w transporcie,
ubezpieczenia auto-moto, w tym flotowe,
• OC działalności gospodarczej,
• ubezpieczenie majątku firmy i pracowników.

Nasza oferta dostosowana jest do potrzeb zarówno małych, jak i większych firm każdej branży. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego oraz do wizyt w naszych biurach – z przyjemnością pomożemy ubezpieczyć Państwa działalność gospodarczą w wybranym zakresie.