skontaktuj się z nami

Ubezpieczenie AC

Solidne Autocasco to podstawa ochrony auta. Nie warto ryzykować utraty swojego pojazdu, ani narażać się na wysokie koszty naprawy w przypadku stłuczki. Nasz zespół chętnie przedstawi Państwu propozycję, dobierając zakres AC zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Co obejmuje ubezpieczenie AC?
Auto Casco to dobrowolne ubezpieczenie stanowiące finansową rekompensatę w przypadku uszkodzeń pojazdu mechanicznego i jego wyposażenia powstałych z własnej winy, a także wówczas, gdy nie można ustalić sprawcy szkody. AC obejmuje swoim zakresem również odpowiedzialność za zdarzenia losowe (np. upadek drzewa na pojazd, zderzenie ze zwierzęciem) i kradzież.
Przedmiotem ubezpieczenia AC mogą być: pojazdy samochodowe, motocykle, ciągniki rolnicze, motorowery i przyczepy. Polisa zawierana jest na okres 12 miesięcy i nie podlega automatycznemu wznowieniu.

Na co zwrócić uwagę zawierając polisę AC?
Zawierając polisę AC należy przemyśleć kwestie takie, jak:

  • prawidłowa wartość rynkowa pojazdu,
  • wybór wariantu likwidacji szkody w serwisie lub na kosztorys,
  • zniesienie amortyzacji części w pojazdach,
  • zniesienie udziału własnego w szkodzie,
  • zniesienie redukcji sumy ubezpieczenia – opcja ta gwarantuje, że po wypłacie odszkodowania suma ubezpieczenia pojazdu nie będzie pomniejszana o wartość wypłacanego odszkodowania,
  • wykupienie opcji „szkody drobnej” lub ochrony zniżek po szkodzie.

Chociaż polisa ubezpieczeniowa auto casco pojazdu nie jest obowiązkowa, zachęcamy wszystkich posiadaczy aut do jej wykupienia. Tylko posiadanie AC zapewni rekompensatę strat poniesionych w wyniku kradzieży pojazdu, wypadku samochodowego, którego byliśmy sprawcami, a także gdy dojdzie do awarii pojazdów. Towarzystwa ubezpieczeniowe gwarantują bardzo szeroki wybór pakietów AC, co pozwala każdemu Klientowi – bez względu na oczekiwania, preferencje i możliwości finansowe znaleźć zakres ochrony odpowiadające jego indywidualnym potrzebom.

Korzystając ze współpracy z naszą agencją, stawiają Państwo na wieloletnie doświadczenie w branży, a także bogatą wiedzę merytoryczną i praktyczną. Pomożemy dobrać właściwe ubezpieczenie OC /AC każdemu, zapewniając kompleksową analizę potrzeb oraz porównanie ze sobą ofert wielu towarzystw ubezpieczeniowych – współpracujemy aż z dwudziestoma najlepszymi, co zapewnia naszym Klientom łatwy dostęp do wszystkich najbardziej atrakcyjnych ofert w tym zakresie.

Wybierając współpracę z nami, uzyskają Państwo kompleksową pomoc przy dobierania zakresu ochrony AC – bez względu na to, czy oczekiwania dotyczą jedynie podstawowego wsparcia w razie kolizji drogowej i jej konsekwencji, czy też opcji „all inclusive”, obejmującej m.in. usługi assistance na drogach Polski i zagranicy, dostęp do auta zastępczego i wiele innych opcji wsparcia. W celu uzyskania szczegółów naszej oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, elektronicznego, lub też wizyty w jednym z naszych biur – usytuowanych w miejscach takich, jak Międzylesie i Otwock. Pomocy udzielimy również osobom zamieszkującym Wawer i inne miejsca zlokalizowane na terenie woj. mazowieckiego.